Google+

Banyo Aynaları

Anasayfa Banyo 06 Haziran 2016 786 Okunma
Banyo Aynaları

banyo ayna seti 6Banyonun en önemli parçalarından biri olan banyo aynaları günümüzde pek çok farklı şekillerde ve ölçülerde, aydınlatmalı, raflı, etajerli ve daha pek çok modelde üretilmekte. Tüm bu model seçeneklerinin yanı sıra banyo aynasının şekli ve asıldığı nokta banyonun genel dekorasyonu ve havası üzerinde oldukça büyük bir etkiye sahip. Yanlış ayna seçimi ve asılışı banyonuzu küçük gösterirken doğru bir ayna şekliyle banyonuzu olduğundan daha ferah gösterebilirsiniz.

Pek çok mobilya mağazası ve yapı markette bulabileceğiniz banyo aynaları arasında gezinmeye başlamadan önce banyonuzda nasıl bir model kullanacağınıza karar vermeniz size alışveriş sırasında vakit kazandırabilir. Oval mi, tam daire mi yoksa dikdörtgen bir modele mi ihtiyacınız var. Aynayı asacağınız duvarın ölçülerini almanız ve evdeki herkesin rahatça kullanması için ideal yüksekliği hesaplamanız size alışverişte kolaylık sağlayabilecek diğer etkenler.

Özellikle banyo aynaları için yapı marketlere gidecekseniz farklı duvar malzemeleri için değişik montaj elemanları ile satıldıklarını unutmayın. Yani ahşap, beton ya da alçı için farklı çivilere ve diğer aksesuarlara ihtiyacınız olacaktır. Bu tip bağlantı elemanları aynayla beraber satıldığı gibi ayrı olarak da satılabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Mutfağı olmayan evler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Her Haklı Saklıdır. Sitedeki bilgileri kaynak göstermeden yayınlamak yasaktır. Resim veya yazılarla ilgili telif hakkı ihlali yapmamız durumunda bunun tarafımıza bildirilmesini istiyoruz. Bildirim sonrasında gerekli incelemeler yapılarak düzeltme ve silme işlemleri yapılacaktır.
Portal Teması : Wptr.Co