Başlarken…

Dekortv.com “ Her eve iyi bir usta lazım” ana fikriyle, dekorasyon ve tadilat uygulamaları ve önerileri, malzeme seçenekleri içeren bir site olarak yayın hayatına başlamıştır.

Önce fikir oluştu; sonra nasıl hazırlarız; ayrıntılar konuşuldu, düşünüldü, çalışmalar başladı ve uzun bir hazırlık aşamasından sonra sizlerle bir araya geldik.

Evimizi değişik şekillerde dekore ederek, oluşturduğumuz kendi yaşam ortamımızı en iyi şekilde düzenlemeyi hepimiz isteriz.

Bunun için, küçük de olsa uğraşlarımız hep vardır. Kadın, erkek, genç, çocuk hepimiz evimizde ya da odamızda zaman zaman değişiklikler yaparız.

Çünkü evlerimiz bizim için çok değerli yaşam alanları ve burada rahat etmek herkes için çok önemlidir.

İşte buradan yola çıkarak, evinizde büyük veya küçük değişiklikler yaparken, dekorasyonun başladığı ilk aşamalardan itibaren fikir verecek, bilgilendirecek bir rehber dekorasyon siteniz olsun istedik.

Eşya seçimi, çok zevkli ve bol alternatifli bir uğraş. Ancak bu safhaya gelinceye kadar evimizin hazırlık aşamalarında da birçok seçim yapıyoruz. Duvarlarımızın düzeltilmesi, yeniden bölüm düzenlemeleri, zemin malzemeleri, seramikler, vitrifiye malzemeleri, mutfak dolaplarının rengi-modeli, aksesuarlar, kapı kolları, elektrik ve su malzemeleri, kapılar, pencereler, bahçe, balkon, salonumuz ne renk olmalı ve hangi uygun malzemeyi seçmeliyiz gibi pek çok ön hazırlığımız bulunmaktadır.

Buradaki seçimlerimiz tazımızı belirliyor ve eşyalı dekorasyonumuzda seçeceğimiz mobilya ve aksesuarların rengine ve stiline buna uygun olarak karar veriyoruz.

İster dekoratörünüzle, ister ustanız ile çalışırken ya da kendiniz yaparken, ön malzeme seçimlerinizde modelleri, yenilikleri, ürün kalite bilgilerini ve fiyatlarını bilerek işe başlamak çok yararlı olacaktır. Size hem zaman kazandıracak, hem de piyasadaki yenilikleri koltuğunuzda oturarak ve sevdiklerinizle de paylaşarak takip edebileceksiniz.

Bu malzeme alternatiflerini görerek, tanıyarak, hatta uygulayarak alma imkanı sağlayan yapı marketlerden alışveriş yapma alışkanlığı da her geçen gün artmaktadır. Artık hırdavatçılarımızda, müşterinin ürünü daha rahat incelemesini sağlayacak raf sistemleri ile çalışıyorlar. Gün geçtikçe hepimiz evimizin ön dekorasyonundaki malzemelerin seçimine ve uygulamalarına daha çok önem veriyoruz.

Bu günden itibaren sizlere, eviniz, işyeriniz ile ilgili, hobi aşamasından profesyonel dekorasyon uygulamalarına kadar her alternatifi sunmaya başlıyoruz.

Fikir ve araştırma bizden, geliştirme ve uygulama sizden.

Kolay gelsin

Saygılarımızla…

Bir önceki yazımız olan Ahşap Oyuncak Modelleri başlıklı makalemizde Ahşap Oyuncak Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.