Google+

Cam Mozaik Fayans Nasıl Yapılır? (Video)

Anasayfa Fayans-Kalebodur 03 Kasım 2014 8969 Okunma
Cam Mozaik Fayans Nasıl Yapılır? (Video)

Mutfak ve banyolarımız son yılların gözde ürünü olan cam mozaiklerle süslenmeye başladı. Bu ürünler camdan yapıldığı için hassastırlar. Bu hassaslıklarından ötürü de uygulama safhasında da hassasiyetle ele alınmalıdır.

Gül dikensiz olmaz misali cam seramiklerin kendine has işçiliği ve ücreti bulunmaktadır. Bu mozaiklerin metrekaresi 50TL’den 250 TL’ye kadar çıkmakta ve işçiliği ise yine metrekare başına 100 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Bu ürünlerin kendine has yapıştırıcı tarağı bulunmaktadır. Bunun yanında yapıştırıcımız da kaliteli olmalıdır. Kaliteli olmayan bir malzemeyle kesinlikle yapılmamalıdır.

Uygulama sonrasında da yapıldığında gösterilen hassasiyet devam etmelidir. Aksi durumda çarçabuk deforme olacaktır.

İyi günlerde kullanmanız ümidiyle…

Bir önceki yazımız olan Su kaçağı nasıl tespit edilir? Ne yapmalıyım başlıklı makalemizde su kaçağı, su kaçağı nasıl tespit edilir ve su tesisatı nasıl yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Her Haklı Saklıdır. Sitedeki bilgileri kaynak göstermeden yayınlamak yasaktır. Resim veya yazılarla ilgili telif hakkı ihlali yapmamız durumunda bunun tarafımıza bildirilmesini istiyoruz. Bildirim sonrasında gerekli incelemeler yapılarak düzeltme ve silme işlemleri yapılacaktır.
Portal Teması : Wptr.Co