Google+

Derz Sökme Makinası ve fiyatları

Anasayfa Dış Mekan, Fayans-Kalebodur 26 Ekim 2014 22886 Okunma
Derz Sökme Makinası ve fiyatları

Son zamanlarda artarak devam eden tadilat problemlerimizin en başında seramik aralarındaki derzlerimizin olduğunu söylersek abartmış olmayız. Çünkü eve veya başka bir alana girdiğimizde ilk karşılaşılan yerde ve evin en çok kullanılan alanlarında daima seramikler vardır. Seramikleri de güzel gösteren derz dolgusudur. Yine suyun olduğu alanlarda ise derzlerde yaşanabilecek deformeler nedeniyle alt taraflara su sızıntısı yapabilmektedir. Bu yazımızda ise derz aralarının hangi makine ile kazınabileceğinden bahsedeceğiz.

Bu makina sadece derz aralarını sökmek veya kazımak için kullanılmamaktadır. Bu ve benzeri markalarla üretilen çok fonksiyonlu el motorudur. Bir çok aparatı bulunmaktadır. Derz dolgu kazımaktan, metal kesimi yapmaya kadar birçok fonksiyonu bulunan bu makinanın aksesuarsız hali 175 TL civarında satılmakta olup, aksesuarların cinsine göre fiyatları değişmektedir. 20 TL’den 100 TL’ye kadar aksesuar fiyatları değişmektedir. İnternetten kısa bir araştırma yaparak videolarını izleyip derz aralarını sökebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Su Tesisatı Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

“Derz Sökme Makinası ve fiyatları” için bir cevap

  1. Hasankose diyor ki:

    Bana derz temizleme aparatları ile fiyatları ile bilgi selamlar

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Her Haklı Saklıdır. Sitedeki bilgileri kaynak göstermeden yayınlamak yasaktır. Resim veya yazılarla ilgili telif hakkı ihlali yapmamız durumunda bunun tarafımıza bildirilmesini istiyoruz. Bildirim sonrasında gerekli incelemeler yapılarak düzeltme ve silme işlemleri yapılacaktır.
Portal Teması : Wptr.Co