Blog

HomeDekorasyonMobilyaEskiyen mobilyalarınızı Yenileyin!

Eskiyen mobilyalarınızı Yenileyin!

“Uzun zamandır aynı eşyaları kullanıyorum.” “Eskidiler.” “Sıkıldım.” deriz bazen. Mobilyalarımızı değiştirmek isteriz.

Her gün gördüğünüz, kullandığınız eşyalardan sıkıldığınızı düşünebilirsiniz. Annenizden, anneannenizden kalma, sıkıcı, eski diye nitelendirdiğiniz mobilyalarınız olabilir. Eskiyen her eşyalarınızı yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. O nedenle sakın atmayın, satmayın. Renklerini, kumaşlarını değiştirerek hem eşyalarınızı yenilemiş olursunuz, hem de yenileme işi oldukça hesaplı olur. Kim bilir belki sarayları aratmayan bir salona kavuşursunuz.

Mobilyalarınızdaki ahşap bölümleri boyayarak veya kaplayarak farklı renk ve dokular elde edebilirsiniz. Koltuklarınızı ister koltuk kaplama ustalarına teslim eder ister kendiniz kaplarsınız. Geniş kumaş, renk ve desen seçenekleri mobilyalarınızı evinizdeki genel tarza ve dekorasyona uygun hale getirmenizde size kolaylık sağlayacaktır. Örneğin sıkıcı kahverengi tonları beyaz ile daha ferah, bordo, kırmızı gibi koyu renkli kumaşları pembe, turkuaz, gül kurusu gibi pastel veya canlı renklerle değiştirerek daha modern görünüme kavuşturabilirsiniz. Odanızın havası eskinin etkisinden kurtulmuş olur. (YB)

 

Bir önceki yazımız olan Çanakkale Seramik yeni Fayans ve Kalebodur Modelleri 2 başlıklı makalemizde çanakkale seramik, çanakkale seramik kalebodur modelleri ve çanakkale seramik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.