Blog

HomeDekorasyonAksesuarlarFırın Altı dolap ve Çekmece,

Fırın Altı dolap ve Çekmece,

Fırın altı dolap veya çekmeceler, özellikle metrekaresi küçük mutfaklarda fırın için ayrılan alanın, aynı zamanda küçük bir depolama alanı olarak kullanılmasını sağlamaktadır. Böylece yer kaplayan ve dağınıklığa neden olan gündelik malzemeler ortadan kaldırılmış ve alandan kazanım sağlanmış olunmkatadır

Alanı değerlendirmenin en ideal yolu: “Fırın altlarına çekmece ünitesi”
      Fırın altındaki atıl alanın kazanılmasını sağlayan çekmece sistemi, Häfele’nin mutfaklardaki en küçük alanın bile değerlendirmek için geliştirdiği benzersiz çözümlerden birisidir. Pratik, suya dayanıklı malzemelerle üretilen çekmece üniteleri, gerektiğinde kilitleme mekanizmasıyla da kullanılabiliyor.

       Özellikle dar kullanım alanı olan mutfaklar için önemli bir avantaj sağlayan çekmece sistemi, fırın gereçlerini saklamak için ideal bir çözüm sunmaktadır. Çekmece sistemi, kek kalıplarından peçetelere, ızgara teli, maşa ve şiş gibi mangal malzemelerinden Amerikan servislere kadar pek çok malzeme ve gerecin yerleştirilebileceği bir alan oluşturuyor.

Mamalar için ideal depolama alanı
      Evinde evcil dostları olanlar bilir, mamalar için özel bir alan ayırmak küçük metrekareli yaşama mekanlarında neredeyse imkansızdır. Bu nedenle evcil hayvan mamalarının saklanması için de özgün bir çözüm olan fırın altı çekmece sistemi, mama kaplarının yerini değiştirmeden saklamak, kaplarda kalan yiyeceklerin toz gibi koşullardan etkilenmesini engellemek için ideal bir depolama alanı oluşturmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Dekorasyonda Renk Seçimi mobilya kadar önemlidir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.