Blog

HomeOdalarGiyinme Odası Tasarımları

Giyinme Odası Tasarımları

Giyinme odası genellikle yatak odasından ayrı bir odada dizayn edilir. Küçük evlerde bu ayrımı yapmak zor görünse de özellikle büyük ve çok odalı evlerde özellikle tercih edilmektedir.

Giyinme odası modellerini dekore ederken alanı oldukça iyi kullanmak gerekir. Giyinme dolabını seçerken de raf ve çekmece sayısının fazla olması kullanıcı açısında iyi olur. Genellikle açık tonlarda dolap tercih edilir. Özellikle dolabınızın bir kapağında boy aynasının olmasında fayda vardır. Açık giyinme dolabı modern görünse de kullanım kolaylığı bakımından pek tercih edilmezler. Çünkü dolap içleri her zaman düzenli olmayabilir. Bu yüzden kapalı dolap kapakları bu dağınıklığı kamufle edebilir.

Kapalı dolapları tercih etmiyorsanız açık raf sistemiyle modern bir oda oluşturabilirsiniz. Bu dolapların en iyi yanı istediğiniz her şeyi hemen bulabilirsiniz.

Giyim dolabı sadece kıyafetleriniz için değil ayakkabı, çanta hatta takılarınızı da içine alacak detayları barındırmalıdır.

Eğer giyinme odanız darsa sürgülü kapılar sizin için daha uygun olabilir. Evinizin küçük bir çatı katı varsa bunu giyinme odası olarak da kullanabilirsiniz.

Giyinme odanızda doğru tercihler yapmanız için ışıklandırmasına da özen göstermelisiniz. Loş olmayan aydınlık odada şık giyinmeyi başarabilirsiniz.

giyinme odasigiyinme odasi 8giyinme odasi 7giyinme odasi 6giyinme odasi 5giyinme odasi 4giyinme odasi 3giyinme odasi 2

Yorumlar

 • 6 Aralık 2015
  reply

  TUNA olarak bu modellere bizden ulaşabilirsiniz.
  Tuna Ray Dolap

 • 13 Şubat 2015
  reply

  Land Home Specialist

  Giyinme odası ile ilgili farklı seçenekler ve özel tasarımlar için landcomtrtr/giyinme_odasi.asp adresine bakmanızı tavsiye ederim.