Google+

Hollywood Starlarının Gözde koleksiyonları

Anasayfa Dekorasyon 02 Haziran 2016

star 43Dünya yıldızlarının gözdesi Jonathan Adler’in kendine özgü ve eğlenceli tasarım anlayışı, sonbaharın geldiği bu günlerde “HAAZ” da sizlerle buluşuyor!

Her zevke ve ilgi alanına hitap eden, dünyaca ünlü markaların mobilya, tasarım ve objeleriyle birlikte dünyanın dört bir yanından toplanmış ve bir eşi daha bulunmayan özel parçalar, birbirinden keyifli hediyelikler ve farklı kültürlerden birçok sanatçının özgün eserlerinin toplandığı “HAAZ” sonbaharı Los Angeles ve New York’un en çok tercih edilen tasarımcısı Jonathan Adler ile karşılıyor.

21 Ekim itibariyle tasarımcının başka hiç bir yerde göremeyeceğiniz sürprizlerle dolu koleksiyonu Jonathan Adler markası için özel hazırlanan ve yenilenen Haaz’da!

Sex and the City, Will and Grace , Gossip Girl gibi severek seyrettiğimiz dizilerin stilize evlerini yaratan dekorasyon dünyasının dahi çocuğu Adler’in koleksiyonu en can alıcı parçalarıyla Haaz’ı süslüyor. Hollywood ‘ da başarılı işlerle herkesin kalbini çalan zevk ustasının heykelsi objelerden, muma, şaşırtan desenlerle hazırladığı yastıklardan, iPad kılıfına, duvar kağıdından, vazoya, kırtasiyeden, aynaya kadar geniş bir yelpazeye yayılan ve gözümüzü gönlümüzü açan ürünleri bugün tüm dünyanın en stil sahibi mekanlarında yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Renklerle çocukların algılarını yönetebilirsiniz başlıklı makalemizde çocuk odası, dekorasyon ve eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Her Haklı Saklıdır. Sitedeki bilgileri kaynak göstermeden yayınlamak yasaktır. Resim veya yazılarla ilgili telif hakkı ihlali yapmamız durumunda bunun tarafımıza bildirilmesini istiyoruz. Bildirim sonrasında gerekli incelemeler yapılarak düzeltme ve silme işlemleri yapılacaktır.
Portal Teması : Wptr.Co