Blog

HomeOdalarMutfakMutfak Dekorasyonu ve Tadilat Örnekleri 1 “Önce ve Sonra”

Mutfak Dekorasyonu ve Tadilat Örnekleri 1 “Önce ve Sonra”

Mutfaklarınızda yapabileceğiniz tadilat ve dekorasyon örnekleri…

mutfak tadilatı 1

1. Mutfak:

ÖNCE: İspanyol tarzı bu mutfakta bazı tesisat sorunları olması hasebiyle, tadilat yapılması gerekiyor. Ayrıca dolapların ve beyaz eşyalarında modernize edilmesi gerekmektedir…

SONRA: Seramik, su tesisat ve boya tadilatlarının ardından dekorasyon esnasında , beyaz eşyalarda paslanmaz çelik tercih edilmiştir. Siyah dolap ve beyaz mermer ile güzel bir kompozisyon oluşturuldu.

 

mutfak tadilatı 2

2. Mutfak:

ÖNCE:  Mutfağın alanının genişletilmesi ve ferah bir ortam sağlanması gerekmektedir.

mutfak tadilatı 3

SONRA: Tezgah üstü ve yan duvar tadilatı yapıldı. Dolaplar beyaz renge boyattırıldı. Sağ tarafa ortam uyum sağlaması açısından ahşap masa yerleştirildi.

mutfak tadilatı 4

3. Mutfak:

ÖNCE: Eski moda dolaplar, seramik, beyaz eşya, halı, aydınlatma aksesuarları olan bu mutfağımızın baştan sona elden geçirilmesi gerekmektedir.

 

mutfak tadilatı 7

SONRA: Öncelikle kapını yeri değiştirildi, tavana spot lambalar ve seramikler resimde görüldü şekilde tadilatı yapıldı. Yerlerdeki halı kaldırılarak, zemine laminant parke yapıldı. Dolaplar beyaz, beyaz eşyalar çelik tercih edildi. Sonuçta mutfağımız açık, ferah ve modern bir hale getirildi.

mutfak tadilatı 8

4. Mutfak :

ÖNCE:  Mutfağımız ev içerisindeki diğer odalara ve salona göre uyumsuz bir bölgedeydi. Bunun için mutfağımızın kullanışlı hale getirilmesi gerekiyor.

mutfak tadilatı 5

SONRA: Mutfak ile oturma odası arasında duvar kaldırıldı. Duvar boyası, laminant parke ve aydınlatma aksesuarları yenilerek ferah bir mutfak elde edildi.

mutfak tadilatı 6

5. Mutfak

ÖNCE: Biraz renklendirmek gerekiyordu

mutfak tadilatı 9

SONRA: Güzel bir kompozisyon oluşturuldu. Spotlu ve ledli tavan, Çelik Beyaz eşyalar, beyaz dolaplar, yemek masası ve aksesuarlar eklendi.

mutfak tadilatı 10

6. Mutfak

ÖNCE:

mutfak tadilatı 11

SONRA:

mutfak tadilatı 12

7. Muftak

ÖNCE:

mutfak tadilatı 13

SONRA:

mutfak tadilatı 14

Bir önceki yazımız olan Bu Banyo Dekorasyon Modelleriyle Fark Oluşturun başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.