Blog

HomeAhşapPalet Üretiminde Kaliteyi Artırdık

Palet Üretiminde Kaliteyi Artırdık

Palet Ankara, her türlü sıfır Ahşap palet üretim ve ikinci el palet tedariğinde liderdir. 4000 m2 kapalı, toplamda 10.000 m2 aşan Fabrika ve depolama alanımızla, en uygun ekipman ve uzman personelimizle, palet işinde 7X24 hizmetinizdeyiz.Stoklarımızdaİhtiyacınıza cevap verebilecek tüm palet çeşitleri mevcuttur.

Palet, dış ambalajın en önemli parçası olup, paketlenmiş ürünlerin forklift ya da transpalet aracılığı ile kolaylıkla taşınabilmesi için ahşap, plastik, metal veya bunların bileşiminden hazırlanmış malzemelerdir.
Genellikle ahşap malzemeden üretilen paletler, daha dayanıklı olması için nervürlü özel çivilerle birleştirilir. Dış ticaret ile artan palet dolaşımında, paletler zararlı böcek ve haşeratın bir diğer ülkeye ulaşıp o ülkenin bitki sağlığına zarar vermemesi içinfumigasyon ya da ısıl işleme tabi tutularak zararlılardan temizlenmektedir. Bu konu ile ilgili uluslararası katı kurallar getirilmiştir.

Ahşap Palet ( Tahta Palet ) üretiminde çoğunlukla Çam kereste Kullanıyoruz.Tüm Palet üretim Sürecimiz Kalite sağlama ekiplerimizce kontrol altında tutuluyor.

Ahşap Palet ( Tahta Palet ) fiyatlarımız oluşturan en önemli faktörler kereste fiyatlarıdır.Ülkemizde kereste önemli ölçüde ithal edildiği için Ahşap Palet ( Tahta Palet ) fiyatlarında değişikler olabilmektedir.Bir başka faktör ise paletin desidir; yani palet ölçülerine göre kullanılacak, kereste hacmidir.Ahşap Palet ( Tahta Palet )lerimizi İstanbul, Kocaeli,Gebze, Sakarya, Adapazarı, Ankara, İzmir, Bursa, Gaziantep, Konya,Çorlu, Çerkezköy, Tekirdağ,Adana, Eskişehir il ve ilçelerimizde bulunan müşterilerimize en uygun fiyat ve kalite de tedarik ediyoruz.

Palet ölçülerimiz , palet fiyatlarının etkilediği için palet ölçüleri, standart palet ölçülerine göre veya müşterimiz talebi üzerine de belirleyebiliyoruz.Yani tamamen müşteri isteklerine özel paletlerde üretebiliyoruz.

www.paletankara.com

 

Bir önceki yazımız olan Kış mevsiminde Çiçeklerin donmaması için neler yapılabilir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.