Google+

Yatak odası Dekorasyonu

Anasayfa Yatak Odası 08 Haziran 2016 746 Okunma
Yatak odası Dekorasyonu

yatak odasi dekorasyonu 4Son günlerde her yerde, her mağazada, tornadan çıkmış gibi duran yatak odaları artık sevimsizleşmeye başladı. Aynı aynalı tuvalet masası, aynı sürgü kapaklı dolaplar (onlar da aynalı), ortada ikiz yatak ve iki yanda komidinler.

Bir tek ahşabın rengi değişiyor. Yukarıdaki örnek belki de bu sebeple ilk bakışta oldukça ilginç ve farklı geliyor. Yazı masası, raflar, ottoman ve baş ucundaki tablolar, klasik halı ve çizgili desenli duvar kağıdı, sanki hepsi birbirleri için üretilmişçesine uyum içerisindeler.

Fotografın açısı mı öyle gösteriyor yoksa kristal avize tam yatağın üzerinde mi bilemiyorum. Ama tercih şansı varsa, avize yatağı (ve tabii yataktakileri!) böyle ortalayacak şekilde sarkmasa daha güvenli. Odanın duvarları bir yatak odası için kalabalık ama geniş camlar içeriyi aydınlattığından ve bir balkona açıldığından duvarları dengeleyen bir ferahlık hissi doğmuş. Odanın geri kalanını göremediğimizden dolap, tuvalet masası ve benzeri mobilya nasıl yerleştirildi bilemiyoruz. Yine de genelde yatağı çevreleyen ve boş bırakmaya meyilli olduğumuz bu duvarların değerlendiriliş biçimi faydalı olabilir.

Bir önceki yazımız olan Banyo Aynaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Her Haklı Saklıdır. Sitedeki bilgileri kaynak göstermeden yayınlamak yasaktır. Resim veya yazılarla ilgili telif hakkı ihlali yapmamız durumunda bunun tarafımıza bildirilmesini istiyoruz. Bildirim sonrasında gerekli incelemeler yapılarak düzeltme ve silme işlemleri yapılacaktır.
Portal Teması : Wptr.Co