Blog

HomeDekorasyonDeko-DiğerYumurta haşlama makinalarıyla istediğiniz kıvamı yakalayabilirsiniz

Yumurta haşlama makinalarıyla istediğiniz kıvamı yakalayabilirsiniz

Yumurtalarınız istenilen kıvamda olsun
       Yumurtalarınızın kıvamı olma diye artık üzülmenize gerek kalmadı. Yumurta pişirme makinası ile istenilen kıvamda yumurta haşlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yumurtaları makinaya yerleştirmektir.
İnternet sitelerinin herhangi birinden beğendiğiniz bir yumurta haşlama makinası alınız. Yumurtanın nasıl pişirileceği aldığınız makinanın kullanım yönergesinde yazmaktadır.

Bazı yorumlarda uzun süre kullanımlarda ürünlerin paslandığı belirtilmiştir. Ancak her kullanımdan sonra yıkanabilir üst kısmını hemen kurularsanız makinanınızın ömrünü uzatmış olursunuz. Suyun kaynadığı çelik taban kısmında bir süre sonra suyunuzun kireçli olup olmamasına göre kireç kalabilir, kullanım kılavuzında bunu temizlemek için sirkeli suyu biraz boşaltıp yarım saat bekletin diye tavsiyeler bulunmaktadır. Deterjan yerine sağlık açısından sirkenin kullanılması önem arz etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Sonbahar Temalı Dekorasyon Önerileri başlıklı makalemizde Sonbahar temalı dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.